PBA150F-36-RN
CoselCosel
PBA150F-36-RN Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PBA150F-36-RN
Výrobce / značka: Cosel
Popis produktu AC/DC CONVERTER 36V
Datasheety: PBA150F-36-RN.pdf
Stav RoHs Lead free / RoHS Compliant
Stav zásob 513 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 513 pcs
  • Zpráva
Specifikace PBA150F-36-RN
Part Number PBA150F-36-RN Výrobce Cosel
Popis AC/DC CONVERTER 36V Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 513 pcs Datový list PBA150F-36-RN.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 36V
Napětí - Izolace 3kV Napětí - Vstup 85 ~ 264 VAC
Typ Enclosed Velikost / Rozměry 6.61" L x 1.34" W x 3.66" H (167.9mm x 34.0mm x 93.0mm)
Série PB Provozní teplota -10°C ~ 71°C (With Derating)
Počet výstupů 1 Typ montáže Chassis Mount
Požadováno minimální zatížení No Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Účinnost 88% Detailní popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 36V 4.3A 85 ~ 264 VAC Input
Proud - výstup (Max) 4.3A schválení CE, cURus, TUV