PBA30F-24-V
CoselCosel
PBA30F-24-V Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PBA30F-24-V
Výrobce / značka: Cosel
Popis produktu AC/DC CONVERTER 24V
Datasheety: PBA30F-24-V.pdf
  • Zpráva
Specifikace PBA30F-24-V
Part Number PBA30F-24-V Výrobce Cosel
Popis AC/DC CONVERTER 24V Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 1363 pcs Datový list PBA30F-24-V.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 24V
Napětí - Izolace 3kV Napětí - Vstup 85 ~ 264 VAC
Typ Open Frame Velikost / Rozměry 4.06" L x 1.22" W x 3.07" H (103.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Série PB Provozní teplota -10°C ~ 71°C (With Derating)
Počet výstupů 1 Typ montáže Chassis Mount
Požadováno minimální zatížení No Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Účinnost 81% Detailní popis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 1.3A 85 ~ 264 VAC Input
Proud - výstup (Max) 1.3A schválení CE, cURus, TUV