SUTS6243R3
CoselCosel
SUTS6243R3 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SUTS6243R3
Výrobce / značka: Cosel
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V
Datasheety: 1.SUTS6243R3.pdf2.SUTS6243R3.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Zpráva
Specifikace SUTS6243R3
Part Number SUTS6243R3 Výrobce Cosel
Popis DC DC CONVERTER 3.3V Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 2856 pcs Datový list 1.SUTS6243R3.pdf2.SUTS6243R3.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 3.3V
Napětí - Izolace 500V Napětí - vstup (Min) 18V
Napětí - vstup (Max) 36V Typ Isolated Module
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 1.48" L x 0.36" W x 1.04" H (37.6mm x 9.2mm x 26.4mm)
Série * Příkon (W) 4.5W
Paket / krabice 7-SIP Module Ostatní jména 1776-2808
SUTS6243R3-ND
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (With Derating) Počet výstupů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) Not Applicable
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Funkce -
Účinnost 75% Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.35A 18V - 36V Input
Proud - výstup (Max) 1.35A Aplikace ITE (Commercial)