D38999/20FD15HA
TE Connectivity Deutsch Connectors
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: D38999/20FD15HA
Výrobce / značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 15POS FLANGE W/PINS
Datasheety: D38999/20FD15HA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace D38999/20FD15HA
Part Number D38999/20FD15HA Výrobce TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis CONN RCPT 15POS FLANGE W/PINS Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 1066 pcs Datový list D38999/20FD15HA.pdf
Napětí - Jmenovitá - Zadejte atributy Environment Resistant
Ukončení Crimp Velikost shellu - vložit (převést z) Aluminum, Nickel Plated
Shell Materiál, Finish D Série Military, MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stav RoHS Bulk Ostatní jména DD38999/20FD15HA
Provozní teplota -65°C ~ 200°C Počet poloh 15
Typ montáže Panel Mount, Flange Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní číslo výrobce D38999/20FD15HA Velký Průměr Dodávané 15-15
Funkce Shielded Rozšířený popis 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Popis CONN RCPT 15POS FLANGE W/PINS Jmenovitá hodnota proudu 7.5A, 13A
Aktuální - Max / Kontakt Threaded Materiál kontaktu A
Kontakt Finish Tloušťka Gold Typ konektoru Receptacle, Male Pins
Průměr kabelu 50µin (1.27µm)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
D38999/20FD15HA-LC
D38999/20FD15HA-LC
Výrobci: Amphenol Aerospace Operations
Popis: CONN RCPT HSNG MALE 15POS PNL MT
Na skladě: 1269 pcs
Stažení: D38999/20FD15HA-LC.pdf
RFQ
D38999/20FD15HB-LC
D38999/20FD15HB-LC
Na skladě: 4430 pcs
Stažení: D38999/20FD15HB-LC.pdf
RFQ
D38999/20FD15HB
D38999/20FD15HB
Popis: CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP