DJT16F25-61BC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DJT16F25-61BC
Výrobce / značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN HSG PLUG STRGHT 61POS SKT
Datasheety: DJT16F25-61BC.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace DJT16F25-61BC
Part Number DJT16F25-61BC Výrobce TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis CONN HSG PLUG STRGHT 61POS SKT Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 1220 pcs Datový list DJT16F25-61BC.pdf
Wire Gauge nebo rozsah - AWG 20 Používání Shielded
Zadejte atributy Environment Resistant Typ For Female Sockets
stohování Direction Crimp Ukončení štítu Circular
Shell Materiál, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Série MIL-DTL-38999 Series I, DJT Stav RoHS Bulk
Plug / páření Plug Průměr Silver Ostatní jména DDJT16F25-61BC
Provozní teplota -65°C ~ 200°C Počet poloh 61
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Free Hanging (In-Line)
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating -
Výrobní číslo výrobce DJT16F25-61BC Velký Průměr Dodávané 25-61
Vložte materiál Aluminum Alloy, Electroless Nickel Zahrnuje -
Funkce Coupling Nut Rozšířený popis 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Popis CONN HSG PLUG STRGHT 61POS SKT Aktuální - Max / Kontakt Bayonet Lock
Spojovací materiál matice, pokovování 1.891" (48.03mm) Průměr matice spojky Electroless Nickel