CMF55323K00FKBF
Dale / VishayDale / Vishay
CMF55323K00FKBF Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CMF55323K00FKBF
Výrobce / značka: Dale / Vishay
Popis produktu RES 323K OHM 1/2W 1% AXIAL
Datasheety: CMF55323K00FKBF.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CMF55323K00FKBF
Part Number CMF55323K00FKBF Výrobce Dale / Vishay
Popis RES 323K OHM 1/2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 1098114 pcs Datový list CMF55323K00FKBF.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Série CMF Režim panel 323 kOhms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 175°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Poruchovost -
Detailní popis 323 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Složení Metal Film