CMF60100R00FLEB
Dale / VishayDale / Vishay
CMF60100R00FLEB Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CMF60100R00FLEB
Výrobce / značka: Dale / Vishay
Popis produktu RES 100 OHM 1W 1% AXIAL
Datasheety: CMF60100R00FLEB.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CMF60100R00FLEB
Part Number CMF60100R00FLEB Výrobce Dale / Vishay
Popis RES 100 OHM 1W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 1019048 pcs Datový list CMF60100R00FLEB.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±150ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Série CMF Režim panel 100 Ohms
Příkon (W) 1W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Provozní teplota -55°C ~ 175°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Poruchovost -
Detailní popis 100 Ohms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Složení Metal Film