CPL07R0900JB31
Dale / VishayDale / Vishay
CPL07R0900JB31 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CPL07R0900JB31
Výrobce / značka: Dale / Vishay
Popis produktu RES 0.09 OHM 7W 5% AXIAL
Datasheety: CPL07R0900JB31.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
200 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CPL07R0900JB31
Part Number CPL07R0900JB31 Výrobce Dale / Vishay
Popis RES 0.09 OHM 7W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 55658 pcs Datový list CPL07R0900JB31.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±300ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 1.391" L x 0.375" W (35.32mm x 9.52mm)
Série CPL Režim panel 90 mOhms
Příkon (W) 7W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Provozní teplota -65°C ~ 275°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Poruchovost -
Detailní popis 90 mOhms ±5% 7W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Pulse Withstanding, Safety Wirewound Složení Wirewound