CRCW040256R0FKED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW040256R0FKED Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CRCW040256R0FKED
Výrobce / značka: Dale / Vishay
Popis produktu RES SMD 56 OHM 1% 1/16W 0402
Datasheety: CRCW040256R0FKED.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace CRCW040256R0FKED
Part Number CRCW040256R0FKED Výrobce Dale / Vishay
Popis RES SMD 56 OHM 1% 1/16W 0402 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 949900 pcs Datový list CRCW040256R0FKED.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0402 Velikost / Rozměry 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Série CRCW Režim panel 56 Ohms
Příkon (W) 0.063W, 1/16W Obal Cut Tape (CT)
Paket / krabice 0402 (1005 Metric) Ostatní jména 541-56.0LCT
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Výška - Sedící (Max) 0.016" (0.40mm) Funkce Automotive AEC-Q200
Poruchovost - Detailní popis 56 Ohms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film