CW02C3K900JS70
Dale / VishayDale / Vishay
CW02C3K900JS70 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CW02C3K900JS70
Výrobce / značka: Dale / Vishay
Popis produktu RES 3.9K OHM 3.25W 5% AXIAL
Datasheety: CW02C3K900JS70.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace CW02C3K900JS70
Part Number CW02C3K900JS70 Výrobce Dale / Vishay
Popis RES 3.9K OHM 3.25W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 247250 pcs Datový list CW02C3K900JS70.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±30ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.218" Dia x 0.500" L (5.54mm x 12.70mm)
Série CW Režim panel 3.9 kOhms
Příkon (W) 3.25W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména CWB-3.9KTR
Provozní teplota -65°C ~ 350°C Počet účastnických ukončení 2
Výška - Sedící (Max) - Funkce Moisture Resistant
Poruchovost - Detailní popis 3.9 kOhms ±5% 3.25W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Wirewound