IM02ST4R7K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: IM02ST4R7K
Výrobce / značka: Dale / Vishay
Popis produktu IM-2 4.7 10% RJ4
Datasheety: IM02ST4R7K.pdf
  • Zpráva
Specifikace IM02ST4R7K
Part Number IM02ST4R7K Výrobce Dale / Vishay
Popis IM-2 4.7 10% RJ4 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 3676 pcs Datový list IM02ST4R7K.pdf
Typ Molded Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
stínění Unshielded Série IM
hodnocení - Q @ Freq 45 @ 7.9MHz
Obal - Paket / krabice Axial
Provozní teplota -55°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Materiál - jádro Iron Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 7.9MHz indukčnost 4.7µH
Výška - Sedící (Max) - Frekvence - Self Resonant 75MHz
Funkce - Detailní popis 4.7µH Unshielded Molded Inductor 230mA 1.2 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 230mA