RCP0505W220RGET
Dale / VishayDale / Vishay
RCP0505W220RGET Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RCP0505W220RGET
Výrobce / značka: Dale / Vishay
Popis produktu RES SMD 220 OHM 2% 1.4W 0505
Datasheety: RCP0505W220RGET.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RCP0505W220RGET
Part Number RCP0505W220RGET Výrobce Dale / Vishay
Popis RES SMD 220 OHM 2% 1.4W 0505 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 24755 pcs Datový list RCP0505W220RGET.pdf
Tolerance ±2% teplotní koeficient ±150ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0505 Velikost / Rozměry 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm)
Série RCP Režim panel 220 Ohms
Příkon (W) 1.4W Obal Tray
Paket / krabice 0505 (1412 Metric) Provozní teplota -65°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.025" (0.64mm)
Funkce Moisture Resistant Poruchovost -
Detailní popis 220 Ohms ±2% 1.4W Chip Resistor 0505 (1412 Metric) Moisture Resistant Thick Film Složení Thick Film