RCP0505W330RJS6
Dale / VishayDale / Vishay
RCP0505W330RJS6 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RCP0505W330RJS6
Výrobce / značka: Dale / Vishay
Popis produktu RES SMD 330 OHM 5% 1.4W 0505
Datasheety: RCP0505W330RJS6.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
300 pcs
600 pcs
  • Zpráva
Specifikace RCP0505W330RJS6
Part Number RCP0505W330RJS6 Výrobce Dale / Vishay
Popis RES SMD 330 OHM 5% 1.4W 0505 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 27876 pcs Datový list RCP0505W330RJS6.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±150ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0505 Velikost / Rozměry 0.055" L x 0.050" W (1.40mm x 1.27mm)
Série RCP Režim panel 330 Ohms
Příkon (W) 1.4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0505 (1412 Metric) Provozní teplota -65°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - Sedící (Max) 0.025" (0.64mm)
Funkce Moisture Resistant Poruchovost -
Detailní popis 330 Ohms ±5% 1.4W Chip Resistor 0505 (1412 Metric) Moisture Resistant Thick Film Složení Thick Film