RCP1206B680RGTP
Dale / VishayDale / Vishay
RCP1206B680RGTP Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RCP1206B680RGTP
Výrobce / značka: Dale / Vishay
Popis produktu RES SMD 680 OHM 2% 2.4W 1206
Datasheety: RCP1206B680RGTP.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RCP1206B680RGTP
Part Number RCP1206B680RGTP Výrobce Dale / Vishay
Popis RES SMD 680 OHM 2% 2.4W 1206 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 162072 pcs Datový list RCP1206B680RGTP.pdf
Tolerance ±2% teplotní koeficient ±150ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 1206 Velikost / Rozměry 0.122" L x 0.060" W (3.10mm x 1.52mm)
Série RCP Režim panel 680 Ohms
Příkon (W) 2.4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 1206 (3216 Metric) Provozní teplota -65°C ~ 155°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - Sedící (Max) 0.025" (0.64mm)
Funkce Moisture Resistant Poruchovost -
Detailní popis 680 Ohms ±2% 2.4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Moisture Resistant Thick Film Složení Thick Film