RER60F71R5MCSL
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RER60F71R5MCSL
Výrobce / značka: Dale / Vishay
Popis produktu RES CHAS MNT 71.5 OHM 1% 5W
Datasheety: RER60F71R5MCSL.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace RER60F71R5MCSL
Part Number RER60F71R5MCSL Výrobce Dale / Vishay
Popis RES CHAS MNT 71.5 OHM 1% 5W Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 4103 pcs Datový list RER60F71R5MCSL.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±20ppm/°C
Velikost / Rozměry 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) Série Military, MIL-PRF-39009, RER60
Režim panel 71.5 Ohms Příkon (W) 5W
Obal Bulk Paket / krabice Axial, Box
Ostatní jména RER60F71R5MCSL-MIL Provozní teplota -55°C ~ 250°C
montážní Feature Flanges Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Solder Lugs Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Výška - Sedící (Max) 0.335" (8.51mm) Funkce Military, Moisture Resistant
Poruchovost M (1%) Detailní popis 71.5 Ohms ±1% 5W Wirewound Chassis Mount Resistor