RLR07C1501FSRSL
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RLR07C1501FSRSL
Výrobce / značka: Dale / Vishay
Popis produktu RES 1.5K OHM 1% 1/4W AXIAL
Datasheety: RLR07C1501FSRSL.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace RLR07C1501FSRSL
Part Number RLR07C1501FSRSL Výrobce Dale / Vishay
Popis RES 1.5K OHM 1% 1/4W AXIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 182302 pcs Datový list RLR07C1501FSRSL.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm)
Série Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07 Režim panel 1.5 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RLR07C1501FSRSL-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C Počet účastnických ukončení 2
Výška - Sedící (Max) - Funkce Military, Moisture Resistant, Weldable
Poruchovost S (0.001%) Detailní popis 1.5 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film