RLR07C2002FMB14
Přehled produktu
Part Number: RLR07C2002FMB14
Výrobce / značka: Dale / Vishay
Popis produktu RES 20K OHM 1% 1/4W AXIAL
Datasheety: RLR07C2002FMB14.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RLR07C2002FMB14
Part Number RLR07C2002FMB14 Výrobce Dale / Vishay
Popis RES 20K OHM 1% 1/4W AXIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 58862 pcs Datový list RLR07C2002FMB14.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm)
Série Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07 Režim panel 20 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména RLR07C2002FMB14-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C Počet účastnických ukončení 2
Výška - Sedící (Max) - Funkce Military, Moisture Resistant, Weldable
Poruchovost M (1%) Detailní popis 20 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film