RLR07C20R5FSR36
Přehled produktu
Part Number: RLR07C20R5FSR36
Výrobce / značka: Dale / Vishay
Popis produktu RES 20.5 OHM 1% 1/4W AXIAL
Datasheety: RLR07C20R5FSR36.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
10000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RLR07C20R5FSR36
Part Number RLR07C20R5FSR36 Výrobce Dale / Vishay
Popis RES 20.5 OHM 1% 1/4W AXIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 305955 pcs Datový list RLR07C20R5FSR36.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.090" Dia x 0.250" L (2.29mm x 6.35mm)
Série Military, MIL-PRF-39017/01, RLR07 Režim panel 20.5 Ohms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RLR07C20R5FSR36-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C Počet účastnických ukončení 2
Výška - Sedící (Max) - Funkce Military, Moisture Resistant, Weldable
Poruchovost S (0.001%) Detailní popis 20.5 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film