RLR20C1000FPRSL
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RLR20C1000FPRSL
Výrobce / značka: Dale / Vishay
Popis produktu RES 100 OHM 1% 1/2W AXIAL
Datasheety: RLR20C1000FPRSL.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace RLR20C1000FPRSL
Part Number RLR20C1000FPRSL Výrobce Dale / Vishay
Popis RES 100 OHM 1% 1/2W AXIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 83234 pcs Datový list RLR20C1000FPRSL.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.138" Dia x 0.375" L (3.51mm x 9.53mm)
Série Military, MIL-PRF-39017/02, RLR20 Režim panel 100 Ohms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RLR20C1000FPRSL-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 150°C Počet účastnických ukončení 2
Výška - Sedící (Max) - Funkce Military, Moisture Resistant, Weldable
Poruchovost P (0.1%) Detailní popis 100 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant, Weldable Metal Film