RN50C3570FRE6
Dale / VishayDale / Vishay
RN50C3570FRE6 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RN50C3570FRE6
Výrobce / značka: Dale / Vishay
Popis produktu RES 357 OHM 1/20W 1% AXIAL
Datasheety: RN50C3570FRE6.pdf
  • Zpráva
Specifikace RN50C3570FRE6
Part Number RN50C3570FRE6 Výrobce Dale / Vishay
Popis RES 357 OHM 1/20W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 412289 pcs Datový list RN50C3570FRE6.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
Série Military, MIL-R-10509/8, RN50 Režim panel 357 Ohms
Příkon (W) 0.05W, 1/20W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RN50C3570FRE6-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 175°C Počet účastnických ukončení 2
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Poruchovost - Detailní popis 357 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film