RN55D1580FRE6
Dale / VishayDale / Vishay
RN55D1580FRE6 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RN55D1580FRE6
Výrobce / značka: Dale / Vishay
Popis produktu RES 158 OHM 1/8W 1% AXIAL
Datasheety: RN55D1580FRE6.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
2000 pcs
  • Zpráva
Specifikace RN55D1580FRE6
Part Number RN55D1580FRE6 Výrobce Dale / Vishay
Popis RES 158 OHM 1/8W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 1040752 pcs Datový list RN55D1580FRE6.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Série Military, MIL-R-10509/7, RN55 Režim panel 158 Ohms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RN55D1580FRE6-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 175°C Počet účastnických ukončení 2
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Poruchovost - Detailní popis 158 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film