RN55D1872FRE6
Dale / VishayDale / Vishay
RN55D1872FRE6 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RN55D1872FRE6
Výrobce / značka: Dale / Vishay
Popis produktu RES 18.7K OHM 1/8W 1% AXIAL
Datasheety: RN55D1872FRE6.pdf
  • Zpráva
Specifikace RN55D1872FRE6
Part Number RN55D1872FRE6 Výrobce Dale / Vishay
Popis RES 18.7K OHM 1/8W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 1051472 pcs Datový list RN55D1872FRE6.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Série Military, MIL-R-10509/7, RN55 Režim panel 18.7 kOhms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RN55D1872FRE6-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 175°C Počet účastnických ukončení 2
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Poruchovost - Detailní popis 18.7 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film