RN60D21R0FRE6
Přehled produktu
Part Number: RN60D21R0FRE6
Výrobce / značka: Dale / Vishay
Popis produktu RES 21 OHM 1/4W 1% AXIAL
Datasheety: RN60D21R0FRE6.pdf
  • Zpráva
Specifikace RN60D21R0FRE6
Part Number RN60D21R0FRE6 Výrobce Dale / Vishay
Popis RES 21 OHM 1/4W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 829375 pcs Datový list RN60D21R0FRE6.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Série Military, MIL-R-10509/1, RN60 Režim panel 21 Ohms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RN60D21R0FRE6-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 175°C Počet účastnických ukončení 2
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Poruchovost - Detailní popis 21 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film