RN65D2001FRSL
Přehled produktu
Part Number: RN65D2001FRSL
Výrobce / značka: Dale / Vishay
Popis produktu RES 2K OHM 1/2W 1% AXIAL
Datasheety: RN65D2001FRSL.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace RN65D2001FRSL
Part Number RN65D2001FRSL Výrobce Dale / Vishay
Popis RES 2K OHM 1/2W 1% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 207550 pcs Datový list RN65D2001FRSL.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±100ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
Série Military, MIL-R-10509/2, RN65 Režim panel 2 kOhms
Příkon (W) 0.5W, 1/2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RN65D2001FRSL-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 175°C Počet účastnických ukončení 2
Výška - Sedící (Max) - Funkce Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Poruchovost - Detailní popis 2 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film