RWR80S1R87FPRSL
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RWR80S1R87FPRSL
Výrobce / značka: Dale / Vishay
Popis produktu RES 1.87 OHM 2W 1% WW AXIAL
Datasheety: RWR80S1R87FPRSL.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace RWR80S1R87FPRSL
Part Number RWR80S1R87FPRSL Výrobce Dale / Vishay
Popis RES 1.87 OHM 2W 1% WW AXIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 21909 pcs Datový list RWR80S1R87FPRSL.pdf
Tolerance ±1% teplotní koeficient ±50ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Série Military, MIL-PRF-39007, RWR80S Režim panel 1.87 Ohms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RWR80S1R87FPRSL-MIL
Provozní teplota -55°C ~ 250°C Počet účastnických ukončení 2
Výška - Sedící (Max) - Funkce Military, Moisture Resistant
Poruchovost P (0.1%) Detailní popis 1.87 Ohms ±1% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound