RWR80SR806DPRSL
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RWR80SR806DPRSL
Výrobce / značka: Dale / Vishay
Popis produktu RES 0.806 OHM 2W 0.5% WW AXIAL
Datasheety: RWR80SR806DPRSL.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace RWR80SR806DPRSL
Part Number RWR80SR806DPRSL Výrobce Dale / Vishay
Popis RES 0.806 OHM 2W 0.5% WW AXIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 7594 pcs Datový list RWR80SR806DPRSL.pdf
Tolerance ±0.5% teplotní koeficient ±400ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.094" Dia x 0.406" L (2.39mm x 10.31mm)
Série Military, MIL-PRF-39007, RWR80S Režim panel 806 mOhms
Příkon (W) 2W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RWR80SR806DPRSL-MIL
Provozní teplota -55°C ~ 250°C Počet účastnických ukončení 2
Výška - Sedící (Max) - Funkce Military, Moisture Resistant
Poruchovost P (0.1%) Detailní popis 806 mOhms ±0.5% 2W Through Hole Resistor Axial Military, Moisture Resistant Wirewound