TNPW060325K5DETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW060325K5DETA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TNPW060325K5DETA
Výrobce / značka: Dale / Vishay
Popis produktu RES 25.5K OHM 0.5% 1/10W 0603
Datasheety: TNPW060325K5DETA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace TNPW060325K5DETA
Part Number TNPW060325K5DETA Výrobce Dale / Vishay
Popis RES 25.5K OHM 0.5% 1/10W 0603 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 1192014 pcs Datový list TNPW060325K5DETA.pdf
Tolerance ±0.5% teplotní koeficient ±25ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0603 Velikost / Rozměry 0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
Série TNPW Režim panel 25.5 kOhms
Příkon (W) 0.1W, 1/10W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0603 (1608 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - Sedící (Max) 0.022" (0.55mm)
Funkce Military Poruchovost -
Detailní popis 25.5 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Military Thin Film Složení Thin Film