TNPW0805360RBETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW0805360RBETA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TNPW0805360RBETA
Výrobce / značka: Dale / Vishay
Popis produktu RES 360 OHM 0.1% 1/8W 0805
Datasheety: TNPW0805360RBETA.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Referenční cena (v amerických dolarech)
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace TNPW0805360RBETA
Part Number TNPW0805360RBETA Výrobce Dale / Vishay
Popis RES 360 OHM 0.1% 1/8W 0805 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nevyhovující
Dostupné množství 348541 pcs Datový list TNPW0805360RBETA.pdf
Tolerance ±0.1% teplotní koeficient ±25ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0805 Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série TNPW Režim panel 360 Ohms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Ostatní jména TNPW0805 360R 0.1% T9 RT1
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Počet účastnických ukončení 2
Výška - Sedící (Max) 0.022" (0.55mm) Funkce Military
Poruchovost - Detailní popis 360 Ohms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military Thin Film