E36SC12009NRFA
Delta ElectronicsDelta Electronics
E36SC12009NRFA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: E36SC12009NRFA
Výrobce / značka: Delta Electronics
Popis produktu DC DC CONVERTER 12V 108W
Datasheety: E36SC12009NRFA.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
21 pcs
42 pcs
63 pcs
105 pcs
252 pcs
  • Zpráva
Specifikace E36SC12009NRFA
Part Number E36SC12009NRFA Výrobce Delta Electronics
Popis DC DC CONVERTER 12V 108W Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 2414 pcs Datový list E36SC12009NRFA.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 12V Napětí - Izolace 1.5kV
Napětí - vstup (Min) 18V Napětí - vstup (Max) 75V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 2.30" L x 0.90" W x 0.43" H (58.4mm x 22.9mm x 10.9mm)
Série Delphi E36SC Příkon (W) 108W
Obal Tray Paket / krabice 8-DIP Module, 1/8 Brick
Ostatní jména 941-1571 Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Through Hole
Funkce Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, UVLO Účinnost 92%
Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 9A 18V - 75V Input Proud - výstup (Max) 9A