LNE-12V150WDAA
Delta ElectronicsDelta Electronics
LNE-12V150WDAA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LNE-12V150WDAA
Výrobce / značka: Delta Electronics
Popis produktu LED DRIVER CC/CV AC/DC 12V 12.5A
Datasheety: LNE-12V150WDAA.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
  • Zpráva
Specifikace LNE-12V150WDAA
Part Number LNE-12V150WDAA Výrobce Delta Electronics
Popis LED DRIVER CC/CV AC/DC 12V 12.5A Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 1604 pcs Datový list LNE-12V150WDAA.pdf
Hmotnost 2.4 lbs (1.1kg) Napětí - Výstup 12V
Napětí - Izolace 3.85kV Napětí - vstup (Min) 90VAC
Napětí - vstup (Max) 305VAC Typ Constant Current, Voltage
topologie AC DC Converter styl koncovky Wire Leads
Velikost / Rozměry 8.03" L x 2.68" W x 1.53" H (204.0mm x 68.0mm x 38.8mm) Série LNE-150W
hodnocení IP67 Příkon (W) 150W
Ostatní jména 1145-1160
LNE-12V150WDA
Provozní teplota -40°C ~ 70°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Chassis Mount
Funkce OCP, OTP, OVP, SCP Účinnost 91%
stmívání Analog, PWM Detailní popis 12.5A 12V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Proud - výstup (Max) 12.5A schválení CB, cURus