LNE-36V100WDAA
Delta ElectronicsDelta Electronics
LNE-36V100WDAA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: LNE-36V100WDAA
Výrobce / značka: Delta Electronics
Popis produktu LED DRIVER CC/CV AC/DC 36V 2.65A
Datasheety: LNE-36V100WDAA.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace LNE-36V100WDAA
Part Number LNE-36V100WDAA Výrobce Delta Electronics
Popis LED DRIVER CC/CV AC/DC 36V 2.65A Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 1658 pcs Datový list LNE-36V100WDAA.pdf
Hmotnost 2.2 lbs (997.9g) Napětí - Výstup 36V
Napětí - Izolace 3.85kV Napětí - vstup (Min) 90VAC
Napětí - vstup (Max) 305VAC Typ Constant Current, Voltage
topologie AC DC Converter styl koncovky Wire Leads
Velikost / Rozměry 7.72" L x 2.68" W x 1.53" H (196.0mm x 68.0mm x 38.8mm) Série LNE-100W
hodnocení IP67 Příkon (W) 100W
Ostatní jména 1145-1172
LNE-36V100WDA
Provozní teplota -40°C ~ 70°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Chassis Mount
Funkce OCP, OTP, OVP, SCP Účinnost 93%
stmívání Analog, PWM Detailní popis 2.65A 36V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Proud - výstup (Max) 2.65A schválení CB, cURus