DMN10H700S-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
DMN10H700S-7 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DMN10H700S-7
Výrobce / značka: Diodes Incorporated
Popis produktu MOSFET N-CHA 100V 700MA SOT23
Datasheety: DMN10H700S-7.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
3000 pcs
  • Zpráva
Specifikace DMN10H700S-7
Part Number DMN10H700S-7 Výrobce Diodes Incorporated
Popis MOSFET N-CHA 100V 700MA SOT23 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 1165950 pcs Datový list DMN10H700S-7.pdf
Vgs (th) (max) 'Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Technika MOSFET (Metal Oxide) Dodavatel zařízení Package SOT-23
Série Automotive, AEC-Q101 RDS On (Max) @ Id, Vgs 700 mOhm @ 1.5A, 10V
Ztráta energie (Max) 400mW (Ta) Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Ostatní jména DMN10H700S-7DITR
Provozní teplota -55°C ~ 150°C (TJ) Typ montáže Surface Mount
Vstupní kapacita (Ciss) (Max) @ Vds 235pF @ 50V Nabíjení brány (Qg) (Max) @ Vgs 4.6nC @ 10V
Typ FET N-Channel FET Feature -
Napětí měniče (max. Zap. RDS, min. Zap. Zap.) 6V, 10V Drain na zdroj napětí (Vdss) 100V
Detailní popis N-Channel 100V 700mA (Ta) 400mW (Ta) Surface Mount SOT-23 Proud - kontinuální odtok (Id) @ 25 ° C 700mA (Ta)