ZSR485CL
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ZSR485CL
Výrobce / značka: Diodes Incorporated
Popis produktu IC REG LINEAR 4.85V 200MA TO92-3
Datasheety: ZSR485CL.pdf
  • Zpráva
Specifikace ZSR485CL
Part Number ZSR485CL Výrobce Diodes Incorporated
Popis IC REG LINEAR 4.85V 200MA TO92-3 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 4158 pcs Datový list ZSR485CL.pdf
Odpojení napětí (Max) - Napětí - Výstup (Min / Fix) 4.85V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Max) 20V
Dodavatel zařízení Package TO-92-3 Série -
Ochranné funkce Over Temperature, Short Circuit Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) PSRR 64dB (120Hz)
Typ výstupu Fixed Konfigurace výstupu Positive
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.85V 200mA TO-92-3
Aktuální - Quiescent (Iq) 600µA Current - Výstup 200mA