KC16B10.001NLS
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: KC16B10.001NLS
Výrobce / značka: E-Switch
Popis produktu SWITCH ROTARY 6POS 350MA 125V
Datasheety: 1.KC16B10.001NLS.pdf2.KC16B10.001NLS.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace KC16B10.001NLS
Part Number KC16B10.001NLS Výrobce E-Switch
Popis SWITCH ROTARY 6POS 350MA 125V Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 28416 pcs Datový list 1.KC16B10.001NLS.pdf2.KC16B10.001NLS.pdf
Napìtí - AC 125V styl koncovky Solder Lug
Série KC Panelového výřezu Rozměry Circular - 9.80mm Dia
provozní síla 8.770gfm Počet poloh 6
Počet Poláků na palubě 1 Počet magnetofonů 1
Typ montáže Panel Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Index se zastaví Fixed
Funkce - Detailní popis Rotary Switch 6 Position SP6T 350mA (AC) 125VAC Panel Mount
Hloubka za panelem 18.50mm Jmenovitá hodnota proudu 350mA (AC)
Kontakt časování Non-Shorting (BBM) Materiál kontaktu Copper Alloy
Kontakt Finish Silver Okruh na palubě SP6T
Úhel Throw 30° Pohon Type Round (6mm Dia)
Pohon Délka 10.00mm