B32561J1105J289
EPCOSEPCOS
B32561J1105J289 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B32561J1105J289
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 1UF 5% 100VDC 2DIP
Datasheety: B32561J1105J289.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4200 pcs
  • Zpráva
Specifikace B32561J1105J289
Part Number B32561J1105J289 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 1UF 5% 100VDC 2DIP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 332053 pcs Datový list B32561J1105J289.pdf
Napìtí - DC 100V Napìtí - AC 63V
Tolerance ±5% Ukončení PC Pins
Velikost / Rozměry 0.453" L x 0.177" W (11.50mm x 4.50mm) Série SilverCap™ B32561
hodnocení - Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice 2-DIP Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.272" (6.90mm) Funkce -
dielektrikum Materiál Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Detailní popis 1µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2-DIP
kapacitní 1µF Aplikace General Purpose