B32653A6334K289
EPCOSEPCOS
B32653A6334K289 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B32653A6334K289
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD
Datasheety: B32653A6334K289.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1560 pcs
  • Zpráva
Specifikace B32653A6334K289
Part Number B32653A6334K289 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 132649 pcs Datový list B32653A6334K289.pdf
Napìtí - DC 630V Napìtí - AC 250V
Tolerance ±10% Ukončení PC Pins
Velikost / Rozměry 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm) Série B32653
hodnocení - Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial Provozní teplota -55°C ~ 100°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Rozestup vývodù 0.886" (22.50mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.650" (16.50mm) Funkce -
dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailní popis 0.33µF Film Capacitor 250V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapacitní 0.33µF Aplikace DC Link, DC Filtering; High Pulse, DV/DT