B37941K5682K060
EPCOSEPCOS
B37941K5682K060 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B37941K5682K060
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP CER 6800PF 50V X7R 0805
Datasheety: B37941K5682K060.pdf
  • Zpráva
Specifikace B37941K5682K060
Part Number B37941K5682K060 Výrobce EPCOS
Popis CAP CER 6800PF 50V X7R 0805 Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 3534 pcs Datový list B37941K5682K060.pdf
Napětí - Jmenovitá 50V Tolerance ±10%
Tloušťka (Max) 0.024" (0.60mm) teplotní koeficient X7R
Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Série B37941K
hodnocení AEC-Q200 Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Ostatní jména B37941K5682K 60
B37941K5682K60
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount, MLCC
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Lead Style -
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
Detailní popis 6800pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) kapacitní 6800pF