B43305A9157M80
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B43305A9157M80
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Datasheety: B43305A9157M80.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
640 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43305A9157M80
Part Number B43305A9157M80 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 32782 pcs Datový list B43305A9157M80.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm)
Série B43305 Ripple Current @ Low Frequency 1.01A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména B43305A9157M 80
B43305A9157M080
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 1.22 Ohms
Výška - Sedící (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 900 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 900 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C kapacitní 150µF
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
B43305A9187M000
B43305A9187M000
Výrobci: EPCOS
Popis: CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Na skladě: 37657 pcs
Stažení: B43305A9187M000.pdf
RFQ
B43305A9157M
B43305A9157M
Výrobci: EPCOS
Popis: CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP