B43305A9277M87
Přehled produktu
Part Number: B43305A9277M87
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Datasheety: B43305A9277M87.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
640 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43305A9277M87
Part Number B43305A9277M87 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 22159 pcs Datový list B43305A9277M87.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.866" Dia (22.00mm)
Série B43305 Ripple Current @ Low Frequency 1.49A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména B43305A9277M 87
B43305A9277M087
Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 680 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 500 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 270µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 500 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C kapacitní 270µF