B43458A9158M000
Přehled produktu
Part Number: B43458A9158M000
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 400V SCREW
Datasheety: B43458A9158M000.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
72 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43458A9158M000
Part Number B43458A9158M000 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 1500UF 20% 400V SCREW Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 3020 pcs Datový list B43458A9158M000.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 2.032" Dia (51.60mm)
Série B43458 Ripple Current @ Low Frequency 6A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Screw Terminals
Ostatní jména B43458A9158M
B43458A9158M-ND
Provozní teplota -
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 12000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.874" (22.20mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 46 mOhms
Výška - Sedící (Max) 3.217" (81.70mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 45 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 1500µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 45 mOhm @ 100Hz 12000 Hrs @ 85°C kapacitní 1500µF