B43505A2337M82
Přehled produktu
Part Number: B43505A2337M82
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Datasheety: B43505A2337M82.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
520 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43505A2337M82
Part Number B43505A2337M82 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 28040 pcs Datový list B43505A2337M82.pdf
Napětí - Jmenovitá 250V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.984" Dia (25.00mm)
Série B43505 Ripple Current @ Low Frequency 1.4A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména B43505A2337M 82
B43505A2337M082
Provozní teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 470 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.661" (42.20mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 390 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 330µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 390 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C kapacitní 330µF