B43634A9337M000
Přehled produktu
Part Number: B43634A9337M000
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Datasheety: B43634A9337M000.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
520 pcs
  • Zpráva
Specifikace B43634A9337M000
Part Number B43634A9337M000 Výrobce EPCOS
Popis CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 27740 pcs Datový list B43634A9337M000.pdf
Napětí - Jmenovitá 400V Tolerance ±20%
Povrchová montáž Land Velikost - Velikost / Rozměry 0.984" Dia (25.00mm)
Série B43634 Ripple Current @ Low Frequency 2.02A @ 100Hz
hodnocení - Polarizace Polar
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can - Snap-In
Ostatní jména B43634A9337M Provozní teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Životnost @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedance 500 mOhms
Výška - Sedící (Max) 1.850" (47.00mm) ESR (Equivalent Resistance Series) 330 mOhm @ 100Hz
Detailní popis 330µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 330 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 85°C kapacitní 330µF