B57561G0103F000
EPCOSEPCOS
B57561G0103F000 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B57561G0103F000
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu THERMISTOR NTC 10KOHM 3480K BEAD
Datasheety:
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B57561G0103F000
Part Number B57561G0103F000 Výrobce EPCOS
Popis THERMISTOR NTC 10KOHM 3480K BEAD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 14729 pcs Datový list
Série - Odpor v Ohmech při 25 ° C 10k
Resistance Tolerance ±1% Power - Max 50mW
Obal Bulk Paket / krabice Bead
Ostatní jména 495-2625
B57561G 103F
B57561G103F
B57561G103F000
Provozní teplota -55°C ~ 260°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Délka - Lead Wire 1.50" (38.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis NTC Thermistor 10k Bead B25 / 85 3480K
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 3497K B0 / 50 -
B Hodnota Tolerance ±1%