B82144B1222K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B82144B1222K000
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 2.1A 90 MOHM TH
Datasheety: B82144B1222K000.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B82144B1222K000
Part Number B82144B1222K000 Výrobce EPCOS
Popis FIXED IND 2.2UH 2.1A 90 MOHM TH Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 291987 pcs Datový list B82144B1222K000.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.256" Dia (6.50mm)
stínění Unshielded Série LBC
hodnocení - Q @ Freq 25 @ 7.96MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Radial
Ostatní jména B82144B1222K
B82144B1222K-ND
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 1MHz indukčnost 2.2µH
Výška - Sedící (Max) 0.571" (14.50mm) Frekvence - Self Resonant 140MHz
Detailní popis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 2.1A 90 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 90 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 2.1A Proud - Saturace -