B82432T1104K000
EPCOSEPCOS
B82432T1104K000 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B82432T1104K000
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 100UH 200MA 3.5 OHM
Datasheety: B82432T1104K000.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2500 pcs
5000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B82432T1104K000
Part Number B82432T1104K000 Výrobce EPCOS
Popis FIXED IND 100UH 200MA 3.5 OHM Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 288109 pcs Datový list B82432T1104K000.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package 1812 (4532 Metric) Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
stínění Unshielded Série SIMID
hodnocení AEC-Q200 Q @ Freq 20 @ 796kHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2-SMD, J-Lead
Ostatní jména 495-1755-2
B82432T1104K
Provozní teplota -55°C ~ 150°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 796kHz indukčnost 100µH
Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm) Frekvence - Self Resonant 6.5MHz
Detailní popis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 3.5 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 3.5 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 200mA Proud - Saturace -