B82479A1683M000
EPCOSEPCOS
B82479A1683M000 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B82479A1683M000
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 68UH 2.3A 130 MOHM SMD
Datasheety: B82479A1683M000.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace B82479A1683M000
Part Number B82479A1683M000 Výrobce EPCOS
Popis FIXED IND 68UH 2.3A 130 MOHM SMD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 102224 pcs Datový list B82479A1683M000.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±20%
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
stínění Unshielded Série B82479A1
hodnocení - Q @ Freq -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména 495-5707-2
B82479A1683M
B82479A1683M-ND
Provozní teplota -55°C ~ 150°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 100kHz indukčnost 68µH
Výška - Sedící (Max) 0.280" (7.11mm) Frekvence - Self Resonant -
Detailní popis 68µH Unshielded Wirewound Inductor 2.3A 130 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 2.3A Proud - Saturace 3.5A