B82496C3330G000
EPCOSEPCOS
B82496C3330G000 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B82496C3330G000
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 33NH 350MA 600 MOHM
Datasheety: B82496C3330G000.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
8000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B82496C3330G000
Part Number B82496C3330G000 Výrobce EPCOS
Popis FIXED IND 33NH 350MA 600 MOHM Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 566908 pcs Datový list B82496C3330G000.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±2%
Dodavatel zařízení Package 0603 (1608 Metric) Velikost / Rozměry 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
stínění Unshielded Série SIMID
hodnocení AEC-Q200 Q @ Freq 14 @ 100MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0603 (1608 Metric)
Ostatní jména B82496C3330G
B82496C3330G-ND
Provozní teplota -55°C ~ 150°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ceramic Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 100MHz indukčnost 33nH
Výška - Sedící (Max) 0.035" (0.90mm) Frekvence - Self Resonant 3GHz
Detailní popis 33nH Unshielded Wirewound Inductor 350mA 600 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 600 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 350mA Proud - Saturace -