B82498F1272J000
EPCOSEPCOS
B82498F1272J000 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B82498F1272J000
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 2.7UH 120MA 2 OHM SMD
Datasheety: B82498F1272J000.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B82498F1272J000
Part Number B82498F1272J000 Výrobce EPCOS
Popis FIXED IND 2.7UH 120MA 2 OHM SMD Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 330256 pcs Datový list B82498F1272J000.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package 0805 (2012 Metric) Velikost / Rozměry 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm)
stínění Unshielded Série SIMID
hodnocení - Q @ Freq 20 @ 7.96MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména B82498F1272J
B82498F1272J-ND
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ferrite Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 7.96MHz indukčnost 2.7µH
Výška - Sedící (Max) 0.055" (1.40mm) Frekvence - Self Resonant 270MHz
Detailní popis 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 120mA 2 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max
Jmenovitá hodnota proudu 120mA Proud - Saturace -