B82498F3121G001
EPCOSEPCOS
B82498F3121G001 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B82498F3121G001
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 120NH 440MA 310 MOHM
Datasheety: B82498F3121G001.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
6000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B82498F3121G001
Part Number B82498F3121G001 Výrobce EPCOS
Popis FIXED IND 120NH 440MA 310 MOHM Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 256441 pcs Datový list B82498F3121G001.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±2%
Dodavatel zařízení Package 0805 (2012 Metric) Velikost / Rozměry 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm)
stínění Unshielded Série SIMID
hodnocení - Q @ Freq 50 @ 250MHz
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Nonstandard
Ostatní jména B82498F3121G 1
B82498F3121G1
B82498F3121G1-ND
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jádro Ceramic Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvence indukčnosti - test 150MHz indukčnost 120nH
Výška - Sedící (Max) 0.055" (1.40mm) Frekvence - Self Resonant 1.25GHz
Detailní popis 120nH Unshielded Wirewound Inductor 440mA 310 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 310 mOhm Max
Jmenovitá hodnota proudu 440mA Proud - Saturace -