B84742A0075R190
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B84742A0075R190
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu LINE FLTR 1KVDC 500VAC 75A CHASS
Datasheety: B84742A0075R190.pdf
Stav RoHs Lead free / RoHS Compliant
Stav zásob 539 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 539 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
4 pcs
  • Zpráva
Specifikace B84742A0075R190
Part Number B84742A0075R190 Výrobce EPCOS
Popis LINE FLTR 1KVDC 500VAC 75A CHASS Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Dostupné množství 539 pcs Datový list B84742A0075R190.pdf
Napětí - jmenovité napětí DC 1000V (1kV) Napájecí napětí - jmenovitý proud 500V
styl koncovky Terminal Block Série B84742
Ostatní jména B84742A 75R190
B84742A75R190
Provozní teplota -25°C ~ 100°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant indukčnost -
Frekvence - Provoz 50/60Hz Typ filtru Single Phase
Aktuální 75A Konfigurace Single Stage